SFE5040B-2R2M-F-HF
MFR.Part #
SFE5040B-2R2M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464128
Package
SMD,5x5mm
Description
2.2uH 21mΩ 4.2A 5.5A ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS