SMXDX334KD5XXAB1515
Extended
Manufacturer
DAIN Elec
MFR.Part #
SMXDX334KD5XXAB1515
JLCPCB Part #
C155798
Package
Plugin,P=15mm
Description
275V 330nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS