SMXDX224KD4XXAB1515
Extended
Manufacturer
DAIN Elec
MFR.Part #
SMXDX224KD4XXAB1515
JLCPCB Part #
C155794
Package
Plugin,P=15mm
Description
220nF 275V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS