VSRP2512S1-R500F
MFR.Part #
VSRP2512S1-R500F
JLCPCB Part #
C4055030
Description
-55℃~+155℃ 1W 500mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS