VSRP2512S1-R170J
MFR.Part #
VSRP2512S1-R170J
JLCPCB Part #
C4341925
Description
-55℃~+155℃ 170mΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS