VSRP2512S1-R170F
MFR.Part #
VSRP2512S1-R170F
JLCPCB Part #
C3954127
Description
-55℃~+155℃ 170mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS