VSRP1206S1-R120J
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
VSRP1206S1-R120J
JLCPCB Part #
C4140140
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 120mΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS