SDER031B-4R7MS
MFR.Part #
SDER031B-4R7MS
JLCPCB Part #
C17475727
Package
SMD,3x3mm
Description
1.43A 1.53A 221mΩ 4.7uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS