RLT1220-3-R082-JNH
MFR.Part #
RLT1220-3-R082-JNH
JLCPCB Part #
C4288258
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 250mW 82mΩ Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS