RLM-1632W-4F-R010-FNH
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
RLM-1632W-4F-R010-FNH
JLCPCB Part #
C4253400
Package
0612
Description
-55℃~+170℃ 10mΩ 500mW ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS