PIME104T-R68MS1R607
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
PIME104T-R68MS1R607
JLCPCB Part #
C367332
Package
SMD
Description
1.6mΩ 28A 680nH ±20% SMD Power Inductors ROHS