PIME104T-R36MS0R765
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
PIME104T-R36MS0R765
JLCPCB Part #
C367331
Package
SMD
Description
0.76mΩ 360nH 40A ±20% SMD Power Inductors ROHS