PFR05S-332-JNH
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
PFR05S-332-JNH
JLCPCB Part #
C17297402
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 3.3kΩ 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS