PFR03S-511-FNH
MFR.Part #
PFR03S-511-FNH
JLCPCB Part #
C3925474
Description
-55℃~+125℃ 50mW 510Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS