PFR02S-33R2-FNH
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
PFR02S-33R2-FNH
JLCPCB Part #
C4216239
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 30mW 33.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS