CMLB104T-470MS
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
CMLB104T-470MS
JLCPCB Part #
C17523320
Package
SMD,10.9x10mm
Description
143mΩ 3.3A 3.7A 47uH ±20% SMD,10.9x10mm Power Inductors ROHS