CML0306-22N-JNH
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
CML0306-22N-JNH
JLCPCB Part #
C19300216
Package
0201
Description
120mA 2.55Ω 22nH 4@100MHz ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS