CMLH0703S470MTT
Extended
Manufacturer
Cybermax
MFR.Part #
CMLH0703S470MTT
JLCPCB Part #
C883032
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
374mΩ 47uH 800mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS