CMCW1608C4N7JST
Extended
Manufacturer
Cybermax
MFR.Part #
CMCW1608C4N7JST
JLCPCB Part #
C411531
Package
SMD,1.7x1mm
Description
25@250MHz 4.7nH 65mΩ 800mA Wire-wound chip inductor ±5% SMD,1.7x1mm Inductors (SMD) ROHS