CC6901SO-10A
Extended
Manufacturer
Cross chip
MFR.Part #
CC6901SO-10A
JLCPCB Part #
C458124
Package
SOP-8
Description
-10A~10A -40℃~+125℃ 1000Vac 200mV/A 5V 5mA SOP-8 Current Sensors ROHS