SUS10053R3C
MFR.Part #
SUS10053R3C
JLCPCB Part #
C5762789
Package
DIP,39.2x21mm
Description
1 2.6A 3.3V 4.5V~9V 500V 8.6W 81% DIP,39.2x21mm DC-DC Power Modules ROHS