SUS10053R3B
Extended
Manufacturer
Cosel
MFR.Part #
SUS10053R3B
JLCPCB Part #
C5913337
Package
SMD-6P,39.2x21mm
Description
1 2.6A 3.3V 4.5V~9V 500V 8.6W 81% SMD-6P,39.2x21mm AC-DC Power Modules ROHS