SUCS1R54805C-C
Extended
Manufacturer
Cosel
MFR.Part #
SUCS1R54805C-C
JLCPCB Part #
C5909956
Package
DIP,22.4x12.7mm
Description
1 1.5W 300mA 36V~76V 500V 5V 74% DIP,22.4x12.7mm DC-DC Power Modules ROHS