SFS30241R8B
Extended
Manufacturer
Cosel
MFR.Part #
SFS30241R8B
JLCPCB Part #
C6216871
Package
SMD-17P,38.7x31.2mm
Description
1 1.5kV 1.8V 16W 18V~36V 89% 9A SMD-17P,38.7x31.2mm Isolated Power Modules ROHS