SFS15241R8B
Extended
Manufacturer
Cosel
MFR.Part #
SFS15241R8B
JLCPCB Part #
C5886930
Package
SMD-17P,38.7x27.2mm
Description
1 1.5kV 1.8V 18V~36V 4.5A 8.1W 85% SMD-17P,38.7x27.2mm Isolated Power Modules ROHS