SFS20481R5B
Extended
Manufacturer
Cosel
MFR.Part #
SFS20481R5B
JLCPCB Part #
C5749655
Package
SMD-17P,38.7x27.2mm
Description
1 1.5V 1.5kV 14W 36V~76V 86% 9A SMD-17P,38.7x27.2mm Isolated Power Modules ROHS