CST30N10P
Extended
Manufacturer
Convert Semiconductor
MFR.Part #
CST30N10P
JLCPCB Part #
C695121
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.6V 100V 275pF 30A 30mΩ@10V 60nC@10V 83W TO-220 MOSFETs ROHS