CS3N100P
Extended
Manufacturer
Convert Semiconductor
MFR.Part #
CS3N100P
JLCPCB Part #
C695014
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 10pF 1kV 24nC@10V 25W 3A 3V 4.6Ω@10V TO-220 MOSFETs ROHS