CS11N70F
Extended
Manufacturer
Convert Semiconductor
MFR.Part #
CS11N70F
JLCPCB Part #
C694964
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 11A 17.4pF 3V 50nC@10V 700V 700mΩ@10V 70W TO-220F-3 MOSFETs ROHS