CS10N65FF
Extended
Manufacturer
Convert Semiconductor
MFR.Part #
CS10N65FF
JLCPCB Part #
C694957
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.507nF 10A 28nC@10V 3.8pF 3V 650V 650mΩ@10V 65W TO-220F-3 MOSFETs ROHS