BFS-1A-12E
Extended
Manufacturer
Comus International
MFR.Part #
BFS-1A-12E
JLCPCB Part #
C6514997
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100us 12V 200V@DC 500mA 500us Plugin Reed Relays ROHS