TV30C7V5JB-G
MFR.Part #
TV30C7V5JB-G
JLCPCB Part #
C2448460
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 100uA 12.9V 232.56A 3kW 7.5V 8.33V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS