TV15C580JB-G
MFR.Part #
TV15C580JB-G
JLCPCB Part #
C2447157
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 16.03A 1uA 58V 64.4V 93.6V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS