TV06B191JB-HF
MFR.Part #
TV06B191JB-HF
JLCPCB Part #
C3711264
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 1.95A 190V 1uA 211V 307.8V 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS