ATV15C181J-HF
MFR.Part #
ATV15C181J-HF
JLCPCB Part #
C2446926
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 180V 200V 291.6V 5.14A TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS