TV06A150J-HF
MFR.Part #
TV06A150J-HF
JLCPCB Part #
C2594920
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.7V 1uA 24.4V 24.6A 600W TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS