TV50C510JB-G
MFR.Part #
TV50C510JB-G
JLCPCB Part #
C2447724
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 51V 56.7V 5kW@10/1000us 5uA 61.29A 82.4V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS