TV04A280JB-HF
MFR.Part #
TV04A280JB-HF
JLCPCB Part #
C3705280
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 28V 31.1V 400W 45.4V 8.81A Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS