TV02W181-HF
MFR.Part #
TV02W181-HF
JLCPCB Part #
C2445509
Description
-55℃~+150℃ 180V 1uA 200V 200W 292V 690mA TVS Unidirectional SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS