TV04A151J-G
MFR.Part #
TV04A151J-G
JLCPCB Part #
C2444800
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1.65A 150V 167V 1uA 243V 400W TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS