TV04A400JB-HF
MFR.Part #
TV04A400JB-HF
JLCPCB Part #
C2446098
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400W 40V 44.4V 5.6A 71.4V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS