TV02W8V5B-G
MFR.Part #
TV02W8V5B-G
JLCPCB Part #
C2444524
Description
10uA 13.89A 14.4V 200W 8.5V 9.44V Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS