TV02W121-HF
MFR.Part #
TV02W121-HF
JLCPCB Part #
C2445369
Description
-55℃~+150℃ 1.04A 120V 133V 193V 1uA 200W TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS