SR3200-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SR3200-HF
JLCPCB Part #
C5908035
Package
DO-27
Description
200V 3A 500uA@200V 900mV@3A DO-27 Schottky Diodes ROHS