SMCJ250A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMCJ250A-HF
JLCPCB Part #
C3712793
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 250V 279V 3.7A 405V 5uA TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS