TV15C220J-HF
MFR.Part #
TV15C220J-HF
JLCPCB Part #
C3698654
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 22V 24.4V 35.5V 42.25A TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS