SMAJ15A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMAJ15A-HF
JLCPCB Part #
C3705209
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.4A 16.7V 24.4V 400W 5uA TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS