TV02W191B-G
MFR.Part #
TV02W191B-G
JLCPCB Part #
C2446108
Description
-55℃~+150℃ 190V 1uA 200W 211V 290V 690mA Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS