GBPC50005W-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
GBPC50005W-G
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.1V@25A 10uA@50V 450A 50A 50V Single-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS