CZRV5252B-G
MFR.Part #
CZRV5252B-G
JLCPCB Part #
C7258055
Package
SOD-323
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA@18V 200mW 22.8V~25.2V 24V 33Ω 600Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS